Виставка

Розташування стендів та учасники виставки

Схема виставки

Схема виставки


Участники виставки

Тематичний партнер

Colobridge GmbH - німецький корпоративний хостинг та ІТ-провайдер, заснований в 2010 році. Наш профіль - реалізація комплексних проектів по перенесенню і підтримці ІТ-інфраструктури клієнтів на власній платформі у Франкфурті-на-Майні. Наші відмінні риси - проектно-сервісна модель роботи, німецька якість, надійність і безпека.

Телеком партнер форуму

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – одна з найбільших компаній України, яка надає повний спектр телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни.

Партнер Форуму

ATEN - понад 35 років компанія є провідним постачальником рішень зв'язку і управління в області інформаційних технологій. Компанія ATEN пропонує інтегровані рішення управління доступом, професійні аудіо / відео рішення і інтелектуальні системи розподілу харчування і охолодження.

Партнер Форуму

Atman – є торговою маркою лідера ринку польського центру обробки даних та експерта з безпеки передачі та обробки даних. У співпраці з Hostpark, як ексклюзивним партнером в Україні, Atman надає послуги з розміщення обладнання, хмарних та інших сервісів у своїх центрах обробки даних у Польщі. З міжнародними каналами та волоконно-оптичною мережею він пропонує доступ до Інтернету та канали передачі даних.

Партнер Форуму

Hostpark – успішна україно-польська група компаній заснована у 2009 році. Є ексклюзивним представником ATMAN (Польща) в Україні.

 

Надає повний комплекс рішень для легкої міграції даних та сервісів в один із найбільших європейських датацентрів з метою забезпечення безперебійності та безпеки бізнесу. За рахунок прямих каналів між датацентром Atman та точкою обміну трафіку (Київ) клієнти компанії отримують найвищу якість зв'язку.

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Партнер Форуму

Synology - поставляє NAS-сервери, системи IP-відеоспостереження і мережеві пристрої, які змінюють спосіб роботи користувачів з інформацією і відеоспостереженням, а також з управлінням мережами в еру хмарних технологій.

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD - був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Партнер Форуму

Western Digital (США) - компанія вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах та споживчій електроніці, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії.

Партнер Форуму

De Novo -  національний провайдер хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД. Експерти De Novo мають колосальний досвід реалізації проектів з впровадження ІТ-комплексів корпоративного рівня. De Novo побудувала перший комерційний ЦОД в Україні, який 8 років працює без секунди простою і відповідає вимогам рівня надійності TIER 3.

Партнер виставки

Укрком (Україна) - компанія почала роботу на ринку телекомунікацій України в 1994 році в якості постачальника обладнання зв'язку. Планомірне і успішний розвиток компанії дозволило ТОВ «Укрком» з 1998 року приступити до постачання готових телекомунікаційних рішень на базі волоконно-оптичних мультиплексорів і електронних АТС.

Послідовно нарощуючи обсяги і розширюючи коло ділових партнерів, ТОВ «Укрком» приступило до спорудження власних оптичних мереж спочатку в Києві (з 1999 року), а потім і в найбільших обласних центрах України (з 2005 року). З 2000 року ТОВ «Укрком» надає послуги фіксованого телефонного зв'язку в Києві, а з 2007 року - і в обласних центрах України.

ТОВ «Укрком», будучи партнером багатьох провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання, пропонує високоякісне і відносно недороге обладнання оптичних систем передачі даних (SDH) рівнів від STM-1 до STM-16, надпотужні системи для магістральних каналів DWDM, вузли та компоненти АТС середньої та великої місткості виробництва компанії Alcatel-Lucent.

Партнер виставки

КМС (Україна) - постачальник широкого спектру мережевого обладнання від кращих світових виробників: Corning, МК, Panduit NetKey, Hanlong, EPNEW Electronics, Hager, ADTEK, Smart, Mepsan, Clever, Kingda тощо. Компанія розвиває і власне виробництво. Під торговою маркою CMS випускаються монтажні шафи (настінні і підлогові), серверні стійки, настінні кронштейни, аксесуари до монтажного обладнання, оптичні патч-панелі і бокси.

Партнер виставки

UA TELECOM & TELIA 

 

  • Телекомунікаційні рішення і сервіси на базі хмарних платформ для бізнесу на території України і Литви

  • Рівень захисту інформації Tier III Facility

  • GDPR - ШТРАФНІ санкції 4% річного обороту Telia при витоку інформації

  • Підхід до обладнання та бізнес-даними клієнтів третин стороною тільки за рішенням суду Литовської республіки

  • Сертифікована служба технічної підтримки «Microsoft» і ITIL фахівці

Партнер виставки

DC|COSMONOVA - перший український ЦОД, що пропонує своїм клієнтам сучасний світовий досвід кіберстрахуванія цифрових ризиків.

 

Спільно з нашим партнером, міжнародним страховим брокером, і фахівцями в сфері кіберстрахуванія в Україні, ми пропонуємо нашим клієнтам експертизу кібер-ризиків, міжнародні умови страхування, і супровід провідних страхових компаній США і Європи.


Візьміть участь у виставці – покажіть себе у найкращому вигляді!

Хочете безпосередньо познайомити сотні відвідувачів зі своїми розробками і пропозиціями Тоді зарезервуйте місце для Вашого стенду у виставковій зоні нашого заходу!


Пасивне споглядання - звична картина вмираючих івентів. На противагу їм наша виставка - живий діалог між експонентами і сотнями потенційних покупців. Учасники спілкуються, задають питання, обмінюються контактами і укладають взаємовигідні угоди.


Нехай Ваш стенд займе гідне місце серед експонентів зі світовим ім'ям!


Залиште Ваш запит на участь у виставці тут - і наші менеджери зв'яжуться з Вами. Дякуємо за вибір!
Увага! Поля із зірочками (*) є обов'язковими для заповнення.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).