Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Тематичний партнер

Colobridge GmbH - німецький корпоративний хостинг та ІТ-провайдер, заснований в 2010 році. Наш профіль - реалізація комплексних проектів по перенесенню і підтримці ІТ-інфраструктури клієнтів на власній платформі у Франкфурті-на-Майні. Наші відмінні риси - проектно-сервісна модель роботи, німецька якість, надійність і безпека.

Спікери Colobridge GmbH:
Ірина Кісельова

Телеком партнер форуму

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – одна з найбільших компаній України, яка надає повний спектр телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни.

Партнер Форуму

ATEN - понад 35 років компанія є провідним постачальником рішень зв'язку і управління в області інформаційних технологій. Компанія ATEN пропонує інтегровані рішення управління доступом, професійні аудіо / відео рішення і інтелектуальні системи розподілу харчування і охолодження.

Спікери ATEN:
Олексій Тарабичін

КВМ рішення від АТЕН


Олексій Тарабичін
менеджер з розвитку бізнесу, напрямок КВМ
ATEN

Партнер Форуму

Atman – є торговою маркою лідера ринку польського центру обробки даних та експерта з безпеки передачі та обробки даних. У співпраці з Hostpark, як ексклюзивним партнером в Україні, Atman надає послуги з розміщення обладнання, хмарних та інших сервісів у своїх центрах обробки даних у Польщі. З міжнародними каналами та волоконно-оптичною мережею він пропонує доступ до Інтернету та канали передачі даних.

Партнер Форуму

Hostpark – успішна україно-польська група компаній заснована у 2009 році. Є ексклюзивним представником ATMAN (Польща) в Україні.

 

Надає повний комплекс рішень для легкої міграції даних та сервісів в один із найбільших європейських датацентрів з метою забезпечення безперебійності та безпеки бізнесу. За рахунок прямих каналів між датацентром Atman та точкою обміну трафіку (Київ) клієнти компанії отримують найвищу якість зв'язку.

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET:
Олександр Іллюша

Сучасні кіберзагрози і методи захисту від них


Олександр Іллюша
керівник служби технічної підтримки
ESET в Україні

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Спікери Kingston Technology:
Віктор Самойлов

3D пам'ять та інші гарячі новинки від Kingston


Віктор Самойлов
менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні
Kingston

Партнер Форуму

Synology - поставляє NAS-сервери, системи IP-відеоспостереження і мережеві пристрої, які змінюють спосіб роботи користувачів з інформацією і відеоспостереженням, а також з управлінням мережами в еру хмарних технологій.

Спікери Synology:
Максим Лісновський

Віртуалізація та резервне копіювання з Synology


Максим Лісновський
Senior Product Manager (Russia, Ukraine & CIS)
Synology

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD - був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Спікери UCloud:
Данило Бєлов

UCloud. Приклади використання


Данило Бєлов
директор з розвитку
UCloud

Партнер Форуму

Western Digital (США) - компанія вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах та споживчій електроніці, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії.

Партнер Форуму

De Novo -  національний провайдер хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД. Експерти De Novo мають колосальний досвід реалізації проектів з впровадження ІТ-комплексів корпоративного рівня. De Novo побудувала перший комерційний ЦОД в Україні, який 8 років працює без секунди простою і відповідає вимогам рівня надійності TIER 3.

Спікери De Novo:
Євген Осінський

Нова екосистема хмарних рішень De Novo


Євген Осінський
керівник відділу прямих продажів
De Novo

Партнер виставки

Укрком (Україна) - компанія почала роботу на ринку телекомунікацій України в 1994 році в якості постачальника обладнання зв'язку. Планомірне і успішний розвиток компанії дозволило ТОВ «Укрком» з 1998 року приступити до постачання готових телекомунікаційних рішень на базі волоконно-оптичних мультиплексорів і електронних АТС.

Послідовно нарощуючи обсяги і розширюючи коло ділових партнерів, ТОВ «Укрком» приступило до спорудження власних оптичних мереж спочатку в Києві (з 1999 року), а потім і в найбільших обласних центрах України (з 2005 року). З 2000 року ТОВ «Укрком» надає послуги фіксованого телефонного зв'язку в Києві, а з 2007 року - і в обласних центрах України.

ТОВ «Укрком», будучи партнером багатьох провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання, пропонує високоякісне і відносно недороге обладнання оптичних систем передачі даних (SDH) рівнів від STM-1 до STM-16, надпотужні системи для магістральних каналів DWDM, вузли та компоненти АТС середньої та великої місткості виробництва компанії Alcatel-Lucent.

Бренди, які представляє Укрком:
ADVA

ADVA

PATTON

PATTON

Партнер виставки

КМС (Україна) - постачальник широкого спектру мережевого обладнання від кращих світових виробників: Corning, МК, Panduit NetKey, Hanlong, EPNEW Electronics, Hager, ADTEK, Smart, Mepsan, Clever, Kingda тощо. Компанія розвиває і власне виробництво. Під торговою маркою CMS випускаються монтажні шафи (настінні і підлогові), серверні стійки, настінні кронштейни, аксесуари до монтажного обладнання, оптичні патч-панелі і бокси.

Бренди, які представляє КМС:
Corning

Corning

Партнер виставки

UA TELECOM & TELIA 

 

  • Телекомунікаційні рішення і сервіси на базі хмарних платформ для бізнесу на території України і Литви

  • Рівень захисту інформації Tier III Facility

  • GDPR - ШТРАФНІ санкції 4% річного обороту Telia при витоку інформації

  • Підхід до обладнання та бізнес-даними клієнтів третин стороною тільки за рішенням суду Литовської республіки

  • Сертифікована служба технічної підтримки «Microsoft» і ITIL фахівці

Бренди, які представляє UA TELECOM & TELIA :
Telia

Telia

Партнер виставки

DC|COSMONOVA - перший український ЦОД, що пропонує своїм клієнтам сучасний світовий досвід кіберстрахуванія цифрових ризиків.

 

Спільно з нашим партнером, міжнародним страховим брокером, і фахівцями в сфері кіберстрахуванія в Україні, ми пропонуємо нашим клієнтам експертизу кібер-ризиків, міжнародні умови страхування, і супровід провідних страхових компаній США і Європи.

Партнер конференції

SoftiCo – це компанія з багаторічним успішним досвідом дистрибуції ПЗ та цифрових послуг на ринку України. Рішення для безпечної роботи та захисту інформації. Тільки якісні продукти і професійні консультації.

Спікери SoftiCo:
Руслан Шман
Maxim Tutuianu
Бренди, які представляє SoftiCo:
Acronis

Acronis

Bitdefender

Bitdefender

Партнер конференції

Компанія Synergia SE - ексклюзивний дистриб'ютор структурованої кабельної системи Reichle & De-Massari AG (R & M), (Ветцікон, Швейцарія), пропонує найбільш повний спектр кращих рішень в сфері СКС і кабельних систем для ЦОД.
Працюючи на ринку України з 1995 року, компанія Synergia SE (раніше Reichle & De-Massari Ukraine) поставляє обладнання, визнане світовим лідером в сфері виробництва структурованих кабельних систем і компонентів для комутації і передачі інформації по мідних та оптичних кабелях.

Спікери Synergia SE:
Ольга Тисячнюк

Стандарти і рішення R & M для систем ЦОД


Ольга Тисячнюк
менеджер проектів
Synergia SE

Бренди, які представляє Synergia SE:
R&M

R&M

Партнер конференції

Адамант - чіткість і злагодженість в роботі, забезпечення високої якості послуг стали основою заслуженого визнання торгової марки “Адамант”, яка вже понад 25 років відома на телекомунікаційному ринку України як символ надійності. На її користь зробили вибір десятки тисяч користувачів: приватні особи, компанії середнього і малого бізнесу, українські та зарубіжні громадські організації, державні установи, іноземні посольства, інвестиційні та страхові компанії, банки, корпоративні представництва відомих торговельних марок, ЗМІ і багато інших.

Спікери Адамант:
Іван Пєтухов

Партнер конференції

Інноваційно Технічні Рішення - український виробник обладнання для автоматизації і диспетчеризації інженерних систем та технологічного обладнання. В обладнання, що виробляється підприємством Інноваційно Технічні Рішення закладається ідеологія "Easy automation", тобто здійснення автоматизації. що не вимагає сверх-зусиль.

Спікери Інноваційно Технічні Рішення:
Лев Ванян

Підвищення енергоефективності ЦОД за рахунок зменшення енерговитрат на охолодження


Лев Ванян
генеральний директор
Інноваційно Технічні Рішення

Партнер конференції

IT-Enterprise - історія компанії почалася в 1987 році з невеликого колективу. Сьогодні в ньому понад 350 висококласних фахівців, а «Інформаційні технології» - один з лідерів ринку IT-рішень для середніх і великих підприємств СНД. Наш флагманський продукт - система IT-Enterprise - акумулює досвід успішних впроваджень на підприємствах різного профілю. Функціональна повнота системи, гнучкість налаштувань та адаптації дозволяють отримати індивідуальне рішення для кожного підприємства, яке максимально враховує особливості його організації і діяльності.

Спікери IT-Enterprise:
Руслан Назаренко

Цифрова трансформація - акселератор корпоративної ефективності


Руслан Назаренко
керівник проектів
IT-Enterprise

Партнер конференції

Національний оператор Інтернету Речей в Україні - компанія створена у квітні 2017.
Мета: Побудова національної мережі Інтернету речей.
Технологія: Використовується технологія телеметрії LoRaWan.
Початок розгортання мережі : серпень 2018
Генеральний постачальник: Cisco Systems, Inc.
Проект реалізується у партнерстві з Національним оператором мобільного зв’язку Lifecell

Спікери Інтернет Речей Україна\ “IoT Ukraine”:
 Олег Стефанюк

Створення умов для розвитку Національної екосистеми Інтернету речей в Україн


Олег Стефанюк
засновник і президент компанії
Інтернет Речей Україна\ “IoT Ukraine”

Партнер конференції

lifecell – український оператор мобільного зв'язку, власником 100% акцій якого є міжнародна компанія-лідер Turkcell. На сьогоднійшній день оператор lifecell є не лише оператором №1 для смартфонів в Україні, але й лідером із впровадження інновацій. Компанія завжди підтримує технологічні інновації та креативні підходи, тому й надалі інвестуватиме у цифрові відкриття та розвиток економіки України.

Спікери lifecell:
Андрій Лебедєв

Національна мережа Інтернету речей від lifecell: функції, задачі та перспективи розвитку


Андрій Лебедєв
начальник департаменту стратегії та розвитку нових напрямків бізнесу
lifecell

Партнер конференції

Nota Group - компанія, що надає для бізнесу повний спектр фінансових, бухгалтерських, юридичних послуг, а також тендерний супровід, побудова функції корпоративної безпеки і форензік.

Спікери Nota Group:
Тетяна Андріанова

Побудова функції корпоративної безпеки на підприємстві


Тетяна Андріанова
Генеральний директор Nota Group, член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, голова комітету корпоративної безпеки Групи компаній "Октава"
Nota Group

Партнер (заочна участь)

Pure Storage - допомагає організаціям розширювати межі можливого. У комплексній платформі зберігання Pure (FlashArray, FlashBlade і спільному з Cisco конвергентному рішенні FlashStack) використовується інноваційне програмне забезпечення, яке підключено до хмарного сервісу, що забезпечує управління даними за допомогою мобільного пристрою, і підтримує бізнес-модель Evergreen. Флеш-технології, зручна бізнес-модель, а також прості, ефективні і нестаріючі рішення сприяють трансформації діяльності як підприємства в цілому, так і його ІТ-підрозділу.

Генеральний медіа-партнер

Компьютерное Обозрение - видання для професіоналів. Як для тих, хто пропонує на ринку ІТ-продукти і сервіси, так і тих, хто займається впровадженням інформаційних технологій в компаніях. Ресурс пропонує читачам оперативну стрічку новин, блоги, інтерв'ю, репортажі, статті.

Інформаційний партнер

 

Асоціація «Телекомунікаційна палата України» (ТелПУ) – це об’єднання легальних учасників – лідерів індустрії послуг Digital Communication, що виступають за створення рівних умов та сприятливого середовища для ведення чесного бізнесу в сфері Інтернет-комунікацій України.

До складу ТелПУ входять юридичні особи, що діють у сфері телекомунікацій: оператори телекомунікаційних мереж, провайдери програмної послуги, а також інші юридичні особи, що займаються спорідненими видами діяльності.

Інформаційний партнер

Бізнес Школа КРОК (BSK) - українська бізнес-школа в Києві, заснована в 2011 році Університетом економіки та права «КРОК», одним з найбільших приватних університетів України. Бізнес-школа реалізує концепцію безперервного навчання "3 L" - Life - Long - Learning - «Навчання протягом усього життя». Наші цінності - свобода та відповідальність, широта сприйняття та уява, повага до себе та повага до оточуючих. В центрі всього, що ми робимо - Людина i Особистість. Ми використовуємо в своїй роботі синергію досвіду наших студентів та викладачів. Наші випускники - лідери, які, спираючись на отримані знання та зв'язки, змінюють бізнес та світ навколо себе.

Інформаційний партнер

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» - не відомче, незалежне видання, єдине в Україні, що пропогандує інтелектуальну власність. Адресується всім, не залежно від віку, хто займається винахідництвом і раціоналізаторської діяльністю. Тим, хто продукує оригінальні ідеї та рішення для життя людей. Видається з 1998 року. Засновник - Українська Академія наук.

Інформаційний партнер

Wireless Ukraine - Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних як відкрите добровільне самокероване об'єднання юридичних і фізичних осіб, пов'язаних з ринком послуг бездротової передачі даних, може ефективно сприяти вирішенню цих та інших проблем.

Інформаційний партнер

IT News (Україна) – новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні та в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах та підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ та телекому, науки та техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

IT News

www.itnews.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
info@itnews.com.ua
www.itnews.com.ua

Інформаційний партнер

Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації (Україна) – створена в 2011. Асоціація представляє інтереси української спільноти підприємств промислової автоматизації. В основі лежать принципи співробітництва (collaboration) і спільного вирішення спільних проблем, властивих багатьом прогресивним співтовариствам, в тому числі і в Україні.

Спільно ми прагнемо:

  • Генерувати та розділяти ідеї щодо розвитку галузі.

  • Налагоджувати діалог між різними групами зацікавлених сторін - держ. органами, кінцевими замовниками, постачальниками, системними інтеграторами, провайдерами додаткових послуг.

  • Виробляти галузеві інсайти, позначати критичні проблеми розвитку та пропонувати рішення для них.

  • Виробляти нові послуги та сервіси для членів Асоціації та наших партнерів.

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) – перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT та телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

Ua.Automation.com – лідируюче українське онлайн-видання в області автоматизації виробництва та електротехніки, офіційний партнер найбільшого в світі порталу по автоматизації Automation.com. Ми об'єднуємо популярний сайт Ua.Automation.com, найпоширеніший в Україні галузевої email-дайджест Automation Weekly UA та спеціалізований електронний журнал з багатотисячною аудиторією Automation Review.

Інформаційний партнер

А-КОМ Академия (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням та перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академия

edu.a-kom.ua

Україна, 02660, Київ,
вул. Старосільська 1Д,
2 поверх
Телефони: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

ChannelForIT (Україна) – інтернет-ресурс, створений для професіоналів в області корпоративних інформаційних технологій. Наші читачі – ІТ-директори, технічні директори, фахівці та експерти в сфері ІТ, інформаційної безпеки. ChannelForIT пропонує своїм читачам експертні та аналітичні матеріали, інтерв'ю з провідними професіоналами галузі, новини, інформацію про вакансії для ІТ-фахівців в провідних компаніях України та ближнього зарубіжжя, запрошення до участі в онлайн-заходах та багато іншого.

Інформаційний партнер

Журнал «ІТМ. Інформаційні технології для менеджменту» - орієнтований на потреби керівників в застосуванні інформаційних технологій (ІТ) для управлінської діяльності та особистої роботи з ІТ.

Інформаційний партнер

Комісія УСПП з питань науки та технологій – організація, яку створено для практичного сприяння УСПП («Український союз промисловців і підприємців») у досягненні мети та для виконання згідно профілю Комісії завдань, що передбачені Статутом УСПП.

Інформаційний партнер

DneprNews.info - інформаційний портал про життя нашого міста і країни. Новини в режимі SMART. Ніякої води, тільки свіжі і актуальні новини, тільки факти, неупереджений погляд на події. На сторінках нашого порталу ви знайдете новини політики, культури, ринку, курс гривні, стан банківської системи. Крім цього ви знайдете безліч корисних порад про здоров'я, сім'ї та ремонті ...

Вся інформація в одному місці!

Інформаційний партнер

ІТ-рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT компанії різних сфер діяльності, підрахунок і публікацію рейтингів даних компаній. На сервісі представлено понад 550 компаній і 6500 портфоліо, інформація про яких зібрана в зручні каталоги, що істотно полегшує пошук професіоналів, готових взятися за виконання вашого завдання.

Інформаційний партнер

Luxoft Training - експерт в області  розвитку ІТ-персоналу. На ринку більше 10 років: за цей час розроблено понад 200 курсів; навчання проводять професійні тренери - практикуючі IT-фахівці. Навчальні класи знаходяться в Києві, Одесі, Дніпропетровську.

Інформаційний партнер

DOU.ua - крупнейшее украинское сообщество разработчиков.

Інформаційний партнер

За допомогою hh.ua майже 55 тис. компаній шукають спеціалістів по 28 напрямках та біля 1 млн співшукачів мають можливість обрати достойні вакансії роботодавців, ознайомитись з інформацією про діяльність компаній та їх потребами в кадрах.

Інформаційний партнер

ITEA – Всеукраїнський освітній проект комплексної підготовки та розвитку спеціалістів IT-індустрії, які здатні вивести Україну у світові лідери
ITEA випустила більше 11000 випускників. Кращим випускникам ITEA пропонує якісне стажування у великих IT-компаніях з можливістю подальшого працевлаштування
Більше 11000 студентів обрали курси від ITEA, довірившись нам, і виправдали свої сподівання. З нами працюють більше 200 кращих викладачів-практиків рівня Senior/Team Lead із топ IT-компаній.

Інформаційний партнер

RIA.com Понад 3 300 000 українців щомісяця продають і купують товари та послуги на RIA.com перевірено та безпечно.
Перевірені та безпечні покупки в інтернеті — мета RIA.com. Тому, купуючи товари на RIA.com, покупці можуть оплачувати їх з післяплатою з «Нова Пошта» та розраховуватись тільки після отримання у відділенні. Також для безпечних покупок RIA.com перевіряє продавців. Система BankID дозволяє підтвердити особистість продавця в інтернеті через надані банком дані. А підтверджений номер продавця в оголошенні свідчить про його реальність та готовність спілкуватись.
RIA.com — перевірено та безпечно

Інформаційний партнер

Асоціація українського бізнесу в Польщі – це організація, яка об’єднує українських інвесторів, які ведуть бізнес в Польщі, з метою просування українських виробників на ринки Польщі та ЄС.

Наша місія - це розвиток і просування українського бізнесу та інтересів українських компаній на ринках Польщі та ЄС.

Інформаційний партнер

HiTech.Expert (Україна) – інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському та світовому ринку високих технологій. Кожен день – самі оперативні новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів та розсилання передплатникам, а також всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).