Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Партнер Форуму

Colobridge GmbH - німецький корпоративний хостинг та ІТ-провайдер, заснований в 2010 році. Наш профіль - реалізація комплексних проектів по перенесенню і підтримці ІТ-інфраструктури клієнтів на власній платформі у Франкфурті-на-Майні. Наші відмінні риси - проектно-сервісна модель роботи, німецька якість, надійність і безпека.

Партнер Форуму

ATEN - понад 35 років компанія є провідним постачальником рішень зв'язку і управління в області інформаційних технологій. Компанія ATEN пропонує інтегровані рішення управління доступом, професійні аудіо / відео рішення і інтелектуальні системи розподілу харчування і охолодження.

Спікери ATEN:
Олексій Тарабичін

КВМ рішення від АТЕН


Олексій Тарабичін
менеджер з розвитку бізнесу, напрямок КВМ
ATEN

Партнер Форуму

Synology - поставляє NAS-сервери, системи IP-відеоспостереження і мережеві пристрої, які змінюють спосіб роботи користувачів з інформацією і відеоспостереженням, а також з управлінням мережами в еру хмарних технологій.

Спікери Synology:
Максим Лісновський

тема доповіді уточнюється


Максим Лісновський
Senior Product Manager (Russia, Ukraine & CIS)
Synology

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET:
Олександр Іллюша

Сучасні кіберзагрози і методи захисту від них


Олександр Іллюша
керівник служби технічної підтримки
ESET в Україні

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Спікери Kingston Technology:
Віктор Самойлов

3D пам'ять та інші гарячі новинки від Kingston


Віктор Самойлов
менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні
Kingston

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD - був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Спікери UCloud:
Данило Бєлов

Хмарні технології. Від теорії до практики


Данило Бєлов
директор з розвитку
UCloud

Партнер Форуму

Seagate - світовий лідер в області розробки і виробництва накопичувачів для корпоративних обчислювальних систем, персональних комп'ютерів, ноутбуків, побутової електроніки і пристроїв відеоспостереження.

Партнер Форуму

Western Digital (США) - компанія вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах та споживчій електроніці, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії.

Спікери Western Digital:
Ірина Темченко

Рішення для безпечного зберігання даних підприємств від WD


Ірина Темченко
регіональний представник в Україні
Western Digital

Партнер Форуму

De Novo -  національний провайдер хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД. Експерти De Novo мають колосальний досвід реалізації проектів з впровадження ІТ-комплексів корпоративного рівня. De Novo побудувала перший комерційний ЦОД в Україні, який 8 років працює без секунди простою і відповідає вимогам рівня надійності TIER 3.

Спікери De Novo:
Євген Осінський

тема доповіді уточнюється


Євген Осінський
керівник відділу прямих продажів
De Novo

Партнер конференції

Інноваційно Технічні Рішення - український виробник обладнання для автоматизації і диспетчеризації інженерних систем та технологічного обладнання. В обладнання, що виробляється підприємством Інноваційно Технічні Рішення закладається ідеологія "Easy automation", тобто здійснення автоматизації. що не вимагає сверх-зусиль.

Спікери Інноваційно Технічні Рішення:
Лев Ванян

Підвищення енергоефективності ЦОД за рахунок зменшення енерговитрат на охолодження


Лев Ванян
генеральний директор
Інноваційно Технічні Рішення

Партнер конференції

Nota Group - компанія, що надає для бізнесу повний спектр фінансових, бухгалтерських, юридичних послуг, а також тендерний супровід, побудова функції корпоративної безпеки і форензік.

Спікери Nota Group:
Олена Колченогова

GDPR та інформаційна безпека: якими знаннями повинен володіти data protection officer


Олена Колченогова
Сертифікований DPO, провідний юрист
Nota Group

Тетяна Андріанова

Побудова функції корпоративної безпеки на підприємстві


Тетяна Андріанова
Генеральний директор Nota Group, член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, голова комітету корпоративної безпеки Групи компаній "Октава"
Nota Group

Партнер конференції

АМ Інтегратор Груп - постачальник і інтегратор широкого спектру рішень в сфері сучасної ІТ-інфраструктури, мультимедійних рішень, інженерної інфраструктури, бізнес-додатків і комплексних систем забезпечення безпеки бізнесу для середніх і великих підприємств, а також державного сектора.

Спікери АМ Інтегратор Груп:
Олександр Щонхор

тема доповіді уточнюється


Олександр Щонхор
керівник напрямку програмної інфраструктури та бізнес-консалтингу
АМ Інтегратор Груп

Партнер (заочна участь)

Pure Storage - допомагає організаціям розширювати межі можливого. У комплексній платформі зберігання Pure (FlashArray, FlashBlade і спільному з Cisco конвергентному рішенні FlashStack) використовується інноваційне програмне забезпечення, яке підключено до хмарного сервісу, що забезпечує управління даними за допомогою мобільного пристрою, і підтримує бізнес-модель Evergreen. Флеш-технології, зручна бізнес-модель, а також прості, ефективні і нестаріючі рішення сприяють трансформації діяльності як підприємства в цілому, так і його ІТ-підрозділу.

Інформаційний партнер

Бізнес Школа КРОК (BSK) - українська бізнес-школа в Києві, заснована в 2011 році Університетом економіки та права «КРОК», одним з найбільших приватних університетів України. Бізнес-школа реалізує концепцію безперервного навчання "3 L" - Life - Long - Learning - «Навчання протягом усього життя». Наші цінності - свобода та відповідальність, широта сприйняття та уява, повага до себе та повага до оточуючих. В центрі всього, що ми робимо - Людина i Особистість. Ми використовуємо в своїй роботі синергію досвіду наших студентів та викладачів. Наші випускники - лідери, які, спираючись на отримані знання та зв'язки, змінюють бізнес та світ навколо себе.

Інформаційний партнер

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» - не відомче, незалежне видання, єдине в Україні, що пропогандує інтелектуальну власність. Адресується всім, не залежно від віку, хто займається винахідництвом і раціоналізаторської діяльністю. Тим, хто продукує оригінальні ідеї та рішення для життя людей. Видається з 1998 року. Засновник - Українська Академія наук.

Інформаційний партнер

Wireless Ukraine - Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних як відкрите добровільне самокероване об'єднання юридичних і фізичних осіб, пов'язаних з ринком послуг бездротової передачі даних, може ефективно сприяти вирішенню цих та інших проблем.

Інформаційний партнер

IT News (Україна) – новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні та в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах та підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ та телекому, науки та техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

IT News

www.itnews.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
info@itnews.com.ua
www.itnews.com.ua

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) – перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT та телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

Ua.Automation.com – лідируюче українське онлайн-видання в області автоматизації виробництва та електротехніки, офіційний партнер найбільшого в світі порталу по автоматизації Automation.com. Ми об'єднуємо популярний сайт Ua.Automation.com, найпоширеніший в Україні галузевої email-дайджест Automation Weekly UA та спеціалізований електронний журнал з багатотисячною аудиторією Automation Review.

Інформаційний партнер

А-КОМ Академия (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням та перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академия

edu.a-kom.ua

Україна, 02660, Київ,
вул. Старосільська 1Д,
2 поверх
Телефони: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

ChannelForIT (Україна) – інтернет-ресурс, створений для професіоналів в області корпоративних інформаційних технологій. Наші читачі – ІТ-директори, технічні директори, фахівці та експерти в сфері ІТ, інформаційної безпеки. ChannelForIT пропонує своїм читачам експертні та аналітичні матеріали, інтерв'ю з провідними професіоналами галузі, новини, інформацію про вакансії для ІТ-фахівців в провідних компаніях України та ближнього зарубіжжя, запрошення до участі в онлайн-заходах та багато іншого.

Інформаційний партнер

Журнал «ІТМ. Інформаційні технології для менеджменту» - орієнтований на потреби керівників в застосуванні інформаційних технологій (ІТ) для управлінської діяльності та особистої роботи з ІТ.

Інформаційний партнер

Комісія УСПП з питань науки та технологій – організація, яку створено для практичного сприяння УСПП («Український союз промисловців і підприємців») у досягненні мети та для виконання згідно профілю Комісії завдань, що передбачені Статутом УСПП.

Інформаційний партнер

DneprNews.info - інформаційний портал про життя нашого міста і країни. Новини в режимі SMART. Ніякої води, тільки свіжі і актуальні новини, тільки факти, неупереджений погляд на події. На сторінках нашого порталу ви знайдете новини політики, культури, ринку, курс гривні, стан банківської системи. Крім цього ви знайдете безліч корисних порад про здоров'я, сім'ї та ремонті ...

Вся інформація в одному місці!

Інформаційний партнер

ІТ-рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT компанії різних сфер діяльності, підрахунок і публікацію рейтингів даних компаній. На сервісі представлено понад 550 компаній і 6500 портфоліо, інформація про яких зібрана в зручні каталоги, що істотно полегшує пошук професіоналів, готових взятися за виконання вашого завдання.

Інформаційний партнер

Luxoft Training - експерт в області  розвитку ІТ-персоналу. На ринку більше 10 років: за цей час розроблено понад 200 курсів; навчання проводять професійні тренери - практикуючі IT-фахівці. Навчальні класи знаходяться в Києві, Одесі, Дніпропетровську.

Інформаційний партнер

DOU.ua - крупнейшее украинское сообщество разработчиков.

Інформаційний партнер

За допомогою hh.ua майже 55 тис. компаній шукають спеціалістів по 28 напрямках та біля 1 млн співшукачів мають можливість обрати достойні вакансії роботодавців, ознайомитись з інформацією про діяльність компаній та їх потребами в кадрах.

Інформаційний партнер

ITEA – всеукраїнський освітянський проект комплексної підготовки та розвитку IT-спеціалістів, покликаних вивести Україну в світові лідери іновацій

Інформаційний партнер

RIA.com Понад 3 300 000 українців щомісяця продають і купують товари та послуги на RIA.com перевірено та безпечно.
Перевірені та безпечні покупки в інтернеті — мета RIA.com. Тому, купуючи товари на RIA.com, покупці можуть оплачувати їх з післяплатою з «Нова Пошта» та розраховуватись тільки після отримання у відділенні. Також для безпечних покупок RIA.com перевіряє продавців. Система BankID дозволяє підтвердити особистість продавця в інтернеті через надані банком дані. А підтверджений номер продавця в оголошенні свідчить про його реальність та готовність спілкуватись.
RIA.com — перевірено та безпечно

Інформаційний партнер

Асоціація «Телекомунікаційна палата України» (ТелПУ) – це об’єднання легальних учасників індустрії послуг Digital Communication, що виступають за створення рівних умов та сприятливого середовища для ведення чесного бізнесу в сфері Інтернет-комунікацій.

Асоціація

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).